PSU'NUN FPS'YE BİR ETKİSİ OLURMU

Arkadaşlar şimdi birinci sorum olarak sistemimde darboğaz olurmu

Ekran kartı : AMD Radeon r7 240

İşlemci İ5 650

256gb ssd

4+4 8 gb ram

oem bir anakart

VE bende 300w 80+ sertifikası OLMAYAN bir PSU var şimdi sistemimde darboğaz olurmu | Bu birinci sorumdu

Eğer darboğaz yapıyorsa yeni bir 500w 80+bronzluk psu bakıyordum o psuyu alırsam

Bilgisayarda hızlanma , oyunlarda FPS artışı vb. benzeri şeyler olurmu olmazmı

Boşuna para vermek istemiyorum

Teşekkürler...

vexi vexi (7)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hayır. PSU'nun FPS'te bir artışı olmaz. Ama güvenlik için kaliteli PSU öneririm.

    hydra hydra (3800)