PTT çalışma saatleri

Arkadaşlar PTT'nin çalışma saatleri nedir?  Öğle arası kaçta, akşam kaçta kapanıyor?

Bir sipariş vermiştim. Kapıya not asmışlar geldik yoktunuz gelin şubeden alın gibi.

alivecan alivecan (337)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Normalde PTT çalışma saatleri şu şekilde:

    Açılış saati: 08:30

    Öğle arası: 12:30 - 13:30

    Kapanış saati: 17:00

    Ama bazı şubeler 16:30'da kapanıyor. En azından bana yakın şube kapanış saati16:30. Bu bilgiye göre hareket etmende fayda var. Hangi şubeye uğrayacaksan telefon ile teyit alabilirsin.

    hakan hakan (15424)