PUBG Bilgisayarınızda zararlı / şüpheli program(lar) tespit edildiğinden, oyununuz kapatılacak

Bilgisarayımda hic bir hile programı olmadığına ragmen durup dururken oyundan atıyor.Pubg lite oynarken maca gırıyorum 1 dk lık sure olur her zaman o sure 5 sny gelınce pcnızde zararlı program oldugu ıcın oyun atıyor , pubg mobil ise oda pc nizde 3.şahış programı var diyo yani (hile programı var diyor) pubg mobil de acılmıyor belkı vırus vardır dedım 1 hafta once burdan antıvurs programı yuklemısdım malwarebytes for teams(trial)4.0.4 bu porgramlada tarama yapdım vırus yok dedı benı dınledıgınız ıcın tesekkur ederım ıyı gunler.Şimdi fark ettım windows defender virus goruyo ama kaldır dıyorum kaldırmıyo yardımcı olurmusunuz.Autorun virisü var.

abdullah53 abdullah53 (35)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    @abdullah53 kardeşim bilgisayarı Microsoft Safety Scanner ile taradı ve şuanda sorun yok

    Pubg Bilgisayarınızda zararlı / şüpheli program(lar) tespit edildiğinden, oyununuz kapatılacak hatası alıyorsanız yukarıdaki program ile bilgisayarınızı tarayın.

    hakan hakan (15409)