PUBG Lite Freezone kodu nasıl alınır?

Pubg lite tr Serveri açıldı açılışa özel Vodafone freezone ve Türkcell paycell kullanıcılarına silah skin  kodu gönderilmiş bana gönderilmedi varsa elinde olanlar o kodu atabilir mi özelden

semm65 semm65 (85)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Direk link atıyor konu güncel

    semm65 semm65 (85)
    4 yıl önce cevaplandı

      Az önce Vodafone'lu bir arkadaşımdan baktım. Kod göndermemiş sadece "lite.pubg.com/tr adresinden 19 Haziran'a kadar kayıt olursan.." falan demişler. İstersen Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp konu hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

      omercik omercik (9418)
      4 yıl önce cevaplandı

      • @farurhenho rica etsem o linki hatta mesajı komple atar mısın özelden semm65 4 yıl önce
      • Az önce bilgi verdi kod sana otomatik geliyormuş. Arkadaşım geldikten 10 gün sonra fark ettiğini söyledi, sana da gelmiş olabilir. Mesajlarını kontrol et. Gelen mesaj şu şekilde: https://postimg.cc/N9PxBpCy @semm65 omercik 4 yıl önce
      • @farurhenho Arkadaşımada aynı şekilde mesaj geldi ilk yazdığın yanıtta ki gibi sonra ne kod nede farklı bişey gelmedi banada hiçbişey gelmedi acaba rica etsem eğer arkadaşına geldiyse kullanmayacaksa kodu özelden atar mısın? semm65 4 yıl önce
      • @farurhenho yardımcı olursan çok sevinirim semm65 4 yıl önce
      • Kullanmış çoktan omercik 4 yıl önce
      • Peki teşekkürü ederim semm65 4 yıl önce