PUBG Lite global shader cache file is missing hatası

pubg litede böyle bir hata alıyorum sebebi nedir?

The global shader cache file 'C:/Program files(x86)/Steam/steamapps/common/PUBG/Engine/GlobalShaderCache-PCD3D_SM4.bin' is missing.

Your application is built to laod COOKED content. No COOKED content was found; This usually means you did not cook content for this build. It also may indicate missing cooked data for a shader platform(e.g., OpenGL under Windows): Make sure your platform's packaging settings include this Targeted RHI.

Alternatively build and run the UNCOOKED version instead.

semm65 semm65 (85)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Pubg Global shader cache missing hatasını araştırdım. Pubg forumunda sorunun genel olarak sisteminin, ekran kartının pubg için yetersiz olduğunda ortaya çıktığını yazmışlar. Senin sistem özelliklerin, ekran kartının modeli nedir? Bir kontrol edelim. Direcxt ile ilgili bir çözüm paylaşılmış ama öncesinde sen sistem özelliklerini yazarsan bilgisayarın Pubg destekliyor mu, bilgisayarında pubg oynayabilir misin yazabilirim.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • benim sistem windows 8 nvidia geforce 310m intel core i5 M 460 6GB ram pc güncel semm65 5 yıl önce
    • Yaklaşık 9 yıllık eski bir bilgisayar kullanıyorsun. Yine GeForce 310M ekran kartı çok güçsüz bir kart. Bu laptop ile pubg oynaman mümkün görünmüyor. @semm65 murat 5 yıl önce
    • en azından liteyi açması gerekirdi yani sistem gereksinimlerine bakarsan @murat semm65 5 yıl önce
    • @semm65 laptop özelliklerine baktım hatta seninle aynı model ekran kartı olan kişilerin yorumlarını buldum. Aynı sorun onlarda da varmış. murat 5 yıl önce
    • peki oyunun sistem gereksiinimlerine baktın mı murat abi karşılaştırma yaptın mı yani karşılamıuyor mu? semm65 5 yıl önce
    • @semm65 sistem gereksinimlerine baktım. ama sistem gereksinimlerinde doğrudan "GeForce 310M" desteklenmez ya da desteklenir yazmaz. Ama şöyle düşün Pubg lite minimum ekran kartı Intel HD 4000 istiyor. Bu ekran çipinin çıkış tarihi 2012. Geforce 310m 2009. Araştırmadan cevap yazmamaya gayret ediyorum @semm65 murat 5 yıl önce
    • peki teşekkürler semm65 5 yıl önce