Pubg mobile ateş açma sorunu?

Selam aleykum abiler. Uzun zamandan beri kafama takilan bir şey var. Pubg mobile'de ateş açma butonuna basilit tutunca silah yukari kalkiyor ya havalara ateş açiyor. Onu katabilyormuyuz. Yani basili tutunca sadece nişan aldyğyn yere saldirir

kullanici53158 kullanici53158 (3)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Dediğin şey hileye girer kardeşim. Oyunların özünde zaten o var, sekme... Sen sekmeyi kontrol edebilmen lazım.

    hydra hydra (3800)
    1 yıl önce cevaplandı

    Eğer tüm FPS oyunlarında ki silahlar sekmeden aim alabiliyor olsaydı hiç biri zevk vermezdi, oyunları eğlenceli kılan şey gerçekci olmasıdır.

    hakancan hakancan (1)