Pubg mobile bu cihazda çalişir mi?

Selam aleykum abiler.

Işletim sistemi: Windows7 32bit

Ekran karti: AMD RADEON HD 8210

RAM: 2GB (kullanilabilir 1.29)

Abiler 1GB ile Pubg mobile oynayanlarda varmiş. Youtube'de videolari var. 2GB ile oynaya bilirim herhalde dimi.  Sizlere bir danişiyim dedim.

benmerakettimde benmerakettimde (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Oynarsın ama kalitesiz olur.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Çözünürlük kötü olur diyosun yami. Sykynty değil benmerakettimde 2 yıl önce
    • Aslında çözünürlülük değil, fps değerinden fln bahsediyorum. Belki ara ara kasma da olabilir. xbedirhanx 2 yıl önce

    oynayabilirsin ama önce istersen bilgisiyarındaki boş dosyaları sil ,biraz yer aç.

    beratbozkurt beratbozkurt (1)