PUBG Mobile cihazınız bu sürümle uyumlu değil sorunu çözümü

PUBG Mobile yükleme çalışırken cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası yaşıyorum. Nasıl çözerim?

PUBG Mobile cihazınız bu sürümle uyumlu değil sorunu kesin çözüm nedir?

sevgikilinc sevgikilinc (22)
6 yıl önce sordu

    Toplam 5 Cevap

    Cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatasını çözmek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

    29 Temmuz 2019 tarihinde konu güncellendi! Yeni OBB ve APK dosyası eklenmiştir.

    PUBG Mobile cihazınız bu sürümle uyumlu değil sorunu nasıl çözülür?

    PUBG Mobile Android telefona yüklemeye çalışırken "cihazınız bu sürümle uyumlu değil" hatası alıyorsanız aşağıdaki adımları uygulayarak sorunu çözebilirsiniz. Ben burada anlattığım yöntem ile sorunu çözdüm.

    PUBG Mobile 0.13.0 apk indirmek için buraya tıklayın.

    PUBG Mobile 0.13.0 SD Data dosyasını indirmek için buraya tıklayın.

    1. Öncelikle ikinci linkten PUB Mobile 0.13.0 SD Data dosyasını indirin ve rar'dan çıkartın. Android'de rar ve zip dosyaları nasıl açılır?
    2. Çıkardığınız rar arşivinde sonu .obb uzantılı bir data dosyası var.
    3. Bu data dosyasını hem com.tencent.ig klasörüne, hem de Android > obb klasörüne kopyalayın.
    4. Sonra verilen linkten PUBG Mobile 0.13.0 sürümünün apk dosyasını indirin ve kurulumu yapın.
    5. Kurduktan sonra sorunsuz bir şekilde PUBG Mobile oyununu oynayabilirsiniz.

    Bunları yaptığınızda PUBG Mobile cihazınız bu sürümle uyumlu değil sorunu çözülmüş olmalı. Artık oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

    ÖNEMLİ NOT

    • "Bilinmeyen bir hata nedeniyle ....apk dosyası indirilemedi" gibi bir hata alırsanız, indirmeyi 2-3 defa tekrar deneyin. Ya da bilgisayarınızdan indirip telefonunuza atın.
    • PUBG Mobile kasma sorunu yaşıyorsanız yapacak pek bir şey yok. Oyun çok yeni olduğu için eski Android cihazlarda stabil çalışmayabiliyor. Elbette ileride eski Android cihazlar için de optimizasyonlar yapılacaktır ancak şuan için yapabilecek bir şey yok.

    Sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • saolun sevgikilinc 6 yıl önce
    • Kesinlikle olmuyor sebebi versiyon güncellemesi son versiyon güncel link konulursa çalışabilir omrylmz 5 yıl önce
    • PUBG Mobile'ın şu anki sürümü 0.9.0 yazıda da bu sürüme ait dosyalar var. Yazıyı dikkatli okuyun. Önce obb dosyasını atıp apkyı ondan sonra kurman gerekiyor @omrylmz omercik 5 yıl önce

    dediğiniz işlemleri harfiyen yapıyorum. ancak com.tencent.ig klasörünün içinde kuruluma başlayınca main.8351.com....obb oluşuyor ve aynı hata tekrar çıkıyor. Yeni güncellemeler geldiği için mi oluyor acaba??

    gbahram gbahram (1)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Bir yerde hata yapıyorsunuz. Önce apk'yı kurarsanız o klasör otomatik olarak oluşur. Burada yapmanız gereken şey com.tencent.ig hiç yokken elle oluşturup .obb dosyasını içine atmak. Daha sonra linkteki apkyı kurmanız gerekiyor. omercik 5 yıl önce

    İyi günler simdi yukledik obb si yukselmesi gerekiyor google plplay gidiyor tabi surumu yuksek olduğundan acmiyor bunun icin napmaliyim ve yeni obbsi var atarsaniz sevirim en kisa zamanda cevaplarsaniz memnun olurum

    sensinyahu sensinyahu (1)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Eğer Google Play'den yüklediğinizde sorunsuz bir şekilde açılıyorsa siteden obb indirmenize gerek yok. Buradaki yöntem Google Play Store'dan yükleyip "bu sürümle uyumlu değil" hatası alanlar için. omercik 5 yıl önce
    • Yazı güncellendi. Yeni OBB ve APK dosyasını indirip oyunu oynayabilirsiniz omercik 5 yıl önce

    Oyuna girdiğlmde yeni güncelleme var diyor sonrada google playe atıyor oradada cihazınız bu sürümle uyumlu değil diyor ne yapmalıyım?

    asteke2746 asteke2746 (1)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Yazı güncellendi. Yeni OBB ve APK dosyasını indirip oyunu oynayabilirsiniz omercik 5 yıl önce

    Ben yaptım her şeyi ama uygulamayı açtığımda ingilizce indirme başarısız oldu uygulamayı satın almalısınız gibi bir şey yazıyor çok uğraştım nasıl olucak söyleyin lütfeen.

    semakan semakan (1)
    5 yıl önce cevaplandı

    • PUBG Mobile'ın yeni sürümü çıkmış, yazıyı güncellemeyi unutmuşum. Linkler güncellendi, yeni OBB ve APK dosyası eklendi. omercik 5 yıl önce
    • Güncellemeyi kurdum yine aynı uyarı admin. Paralı bir uygulama olmamasına rağmen. Acaba diyorum Obb uzantılı dosyayı com.tencent.ig klasörüne kopyalarken güncelleniyor yazıyor kopyalanıyor değil o yüzden olabilir mi? Kesin bi çözüm sunabilir misin? semakan 5 yıl önce
    • @semakan mesajını daha yeni gördüm. com.tencent.ig klasöründeki her şeyi olduğu gibi sil, ve OBB dosyalarını tekrar sıfırdan kopyalamayı deneyebilirsin. Bir şeyleri yanlış yapıyorsun. omercik 5 yıl önce