PUBG mobile Gameloop menu sorunu

Selam, geçenlerde PUBG mobile guncelleme geldi yapdım ve çıkdım ve bu gün girmeye çalıșıyordum herșey normal. ilerliyordu ve oyun açıldı yalnız, profilime girdikden 1dk. sonra aniden tüm menüler kayboldu ve birtek oyucu ve arkaplan kaldı. Birkaç kez çıkdım yeniden açdım aynı șey oldu. Sorun nedir?

genius genius (190)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Emulator güncellemesini kontrol et. Gameloop uygulamasınnda sağ üstte bulunan 3 çizgiye tıklayarak güncelle butonuna bas ve emulator güncellemesi olup olmadığını kontrol et.

    Güncelleme varsa yapıp durumu kontrol et.

    Daha sonra oyunu başlatıp tekrar sağ üste bulunan 3 çizgiye basarak ön belleği temizle butonuna basarak tekrar denetleme yap.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    3 yıl önce cevaplandı

    • PUBG güncelleme gelince Emulator kendini otomotik olarak güncelledi. genius 3 yıl önce
    • @genius bazen ek küçük çaplı emulator fixlemesi oluyor onun için güncelleme dedim , bide bahsettiğim ön bellek temizleme işlemi yapın ybaskin34 3 yıl önce
    • duzeldi tesekkurler! genius 3 yıl önce
    • @genius rica ederim.😊 ybaskin34 3 yıl önce