PUBG MOBILE hangi cihazlar da çalişir?

selam aleykum abiler.

SAMSUNG J2 PRIME

ANDROID SÜRÜMÜ 6.0.1

DEPOLAMA ALANI 8GB

bu cuhazda pubg mobile oynaya bilirmiyim.

bir kere indirmiştim oyunun içinden 334 MB lik olanini indirdim. Hesaba giriş yapma kisminda Cihaz desteklenmiyor fakat daha sonra desteklenenler arasina kaydedilecek. anlayşiniz için teşekkürler. diye bir yazi geliyor Tamam a tikliyorum oyundan çykyyor tekrar giriyorum yine ayni.

benmerakettimde benmerakettimde (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Araştırdığıma göre Samsung J2 Prime desteklediğini görmedim.

    • Samsung Galaxy S21 serisi
    • Samsung Galaxy Note 20 serisi

    Desteklediğini gördüm.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    2 yıl önce cevaplandı

    Samsung Galaxy J2 Prime sadece 1.5 GB  RAM barındırıyor. PUBG Mobile en az 2 GB istiyor. Hadi diyelim ki bir şekilde çalıştı. Oynamak baya eziyetli olur.  İnternette SAMSUNG J2 PRIME'a nasıl pubg yüklenir videoları var ama Pubg gibi oyunlarda bu tür işlemler eziyet olur.

    hakan hakan (15394)