PUBG Mobile Lite "günlük en yüksek kayıt sınırına ulaşıldı" hatası çözümü nedir?

Pubg Mobile Lite apk dosyasını Android telefonuma kurdum ama giremiyorum.

"Günlük en yüksek kayıt sınırına ulaşıldı. Tüm oyuncularımız için en iyi oyun deneyimini sağlayabilmek adına yeni hesap alımını geçici olarak durdurduk. Anlayışın için teşekkürler."

Böyle bir hata veriyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Pubg Mobile Lite "günlük en yüksek kayıt sınırına ulaşıldı" hatası nasıl çözülür?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    PUBG Mobile Lite "günlük en yüksek kayıt sınırına ulaşıldı" hatasının sebebi nedir?

    Pubg Mobile Lite'a girmeye çalışırken kayıt sınırına ulaşıldı gibi bir hata vermesi çok doğal çünkü oyun daha tam sürüm olarak yayınlanmadı. Pubg Mobile Lite şu an için beta yani test aşamasında ve sınırlı sayıda sunucusu var. Sunucu sayısı sınırlı olduğu için oyuna sadece belirli sayıda oyuncu alıyorlar. Yani her isteyen Pubg Mobile Lite'a giremiyor. Tabii bu geçici bir durum. Oyun beta sürecinden çıkıp tam sürüme kavuştuğunda sunucu hatası veya "günlük en yüksek kayıt sınırına ulaşıldı" gibi hatalar vermeyecektir.

    PUBG Mobile Lite "günlük en yüksek kayıt sınırına ulaşıldı" hatasının çözümü nedir?

    Bu hatanın maalesef herhangi bir çözümü yok. Söylediğim gibi oyun beta aşamasında olduğu için her gün sınırlı sayıda oyuncu alıyorlar. Pubg Mobile Lite betadan çıkıp düzene girene kadar ve sunucu sayısı artana kadar beklemek gerekiyor. Tam sürüme kavuştuğu zaman günlük en yüksek kayıt sınırına ulaşıldı hatası da çözülecektir.

    omercik omercik (9418)