PUBG Mobile Lite nasıl indirilir?

PUBG Mobile Lite'yi telefonuma indirmek istiyorum ama Türkiye için daha çıkmamış. PUBG Mobile Lite nasıl indiririm?

PUBG Mobile Lite apk nasıl indirilir bilen var mı?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    PUBG Mobile Lite, henüz çiçeği burnunda bir oyun. Tahmin edileceği üzere dünya çapında tam olarak yayınlanmış değil. Ancak Android kullanıyorsanız yayınlanmasını beklemenize hiç gerek yok :) PUBG Mobile Lite apk dosyasını indirerek sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

    PUBG Mobile Lite apk nasıl indirilir?

    PUBG Mobile Lite'ın indirilmesi biraz farklı. Bu defa xapk adını verdiğimiz değişik bir yöntemle telefona kurulumu gerçekleşecek.

    1. Öncelikle Android için RAR indir linkine tıklayarak RAR arşiv çıkartıcı uygulamasını telefonunuza indirin. PUBG Mobile Lite apk dosyasını ve data obb dosyasını çıkartmak için RAR uygulamasını kullanacaksınız.
    2. Şimdi Pubg Mobile Lite xapk indir linkine tıklayarak PUBG Mobile Lite oyununun xapk dosyasını telefonunuza indirin.
    3. Pubg Mobile Lite xapk dosyası telefonunuza indikten sonra RAR uygulamasını açın.
    4. RAR uygulaması içindeyken, indirdiğiniz pubg mobile xapk dosyasını bulun ve yanındaki kutucuğu seçin.
    5. Ardından üstteki çıkartma ikonuna dokunarak pubg mobile xapk dosyasını ayıklayın.
      pubg mobile rar çıkarma

    Pubg Mobile Lite xapk dosyası içinde Pubg Mobile Lite apk dosyası ve data (obb) dosyaları bulunuyor. Şimdi oyunun kurulumuna geçelim.

    PUBG Mobile Lite apk kurulumu:

    1. İlk önce ayıkladığınız xapk dosyasından çıkan Android klasörüne gidin.
    2. Android klasöründe com.tencent.iglite diye bir klasör bulunuyor. Bunu olduğu gibi telefonunuzun kendi Android > obb dizinine kopyalayın.
    3. Dikkat edin, xapk dosyasından çıkan Android klasörünü olduğu gibi atmayacaksınız. Onun içindeki sadece com.tencent.iglite klasörünü (içindeki obb dosyasıyla beraber) telefonunuzun kendi Android > obb dizinine taşıyacaksınız.
    4. Bunları yaptıktan sonra şimdi com.tencent.iglite.apk dosyasına tıklayarak Pubg Mobile Lite kurulumunu yapın.
    5. Kurulum işlemi de tamamlandıktan sonra artık yapmanız gereken bir şey kalmıyor. PUBG Mobile Lite'a giriş yapıp oynayabilirsiniz.

    Önemli Not: Eğer PUBG Mobile Lite'da "Download failed..." hatası alıyorsanız, data obb dosyasını olması gerektiği yere taşıyamamışsınız demektir. Bu yazıyı bir kez daha dikkatlice okuyun.

    omercik omercik (9418)