PUBG mobile nasıl indirilir?

PUBG mobil indir

PUBG mobil nasıl indirilir?

PUBG Android'e nasıl indirilir?

PUBG telefon versiyonu indir

PUBG mobil versiyon indir

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    PUBG oyununun Android versiyonu resmî olarak Play Store'da yayınlandı. Artık Android kullanıcıları apk indirmeye gerek kalmadan PUBG mobil versiyonu indirebilir.

    PUBG Mobile Android telefona indirmek için buraya tıklayın.

    PUBG mobile şuan için Türkiye'de kullanılamıyor. VPN ile indirebilirsiniz.

    PUBG Mobile Türkiye'de nasıl indirilir?

    1. Buradan SuperVPN uygulamasını telefonunuza indirin.
    2. İndirdikten sonra açın ve Select location bölümünden Canada'yı seçin.
    3. Sonra Play Store'un verilerini temizleyin.
    4. Temizledikten sonra Play Store'u açın.

    PUBG Mobile oyununu yükleyebiliyor olmalısınız.

    omercik omercik (9418)