PUBG siyah ekran hatası nasıl çözülür?

Nihayet bende Pubg oyunu yükleyeyim dedim. Bugün yükledim. Fakat pubg siyah ekranda kalıyor. Siyah ekran üzerinde beyaz Pubg logosu geliyor. Bekliyorum biraz sonra oyunun sesleri gelemye başlıyor ama ekran yine siyah. Ekranda hiç bir şey görünmüyor.

pubg siyah ekran kalıyor sorununun çözümü nedir?

alivecan alivecan (337)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistemin yeterlimi sistem özelliklerin nedir ?

    infinity infinity (402)
    5 yıl önce cevaplandı

    • evet sistemim yetersizmiş. sanırım sorun bundan kaynaklı. Teşekkürler! alivecan 5 yıl önce

    Pubg siyah ekranda takılıyor ve arkaplanda sesler geliyorsa, oyun senin internetinin yavaşlığından ve donanımının yavaşlığından dolayı takılmalar yaşıyor demektir. Oyun aslında çalışmaya devam ediyor ama sendeki donanım ya da internet yavaşlığından dolayı açılamıyor, geç açılıyor.  Test etmek için internetin daha hızlı olabileceği sabah erken saatleri deneyebilirsin.

    Oyun dosyalarında sorun olup olmadığını anlamak için steam üzerinden oyun dosyalarını doğrulama yapmayı da ihmal etme. Küçük bir ihtimal de olsa oyun dosyalarında sorun olabilir. Ama yüksek ihtimalle donanım ya da internet ile alakalı bir sorun yaşıyorsun.

    murat murat (12492)