PUBG telefon ve bilgisayardan oynamak

Merhabalar, PUBG oyununu brimiz bilgisayardan birimiz de telefondan aynı odaya girip oynayabilir miyiz? PUBG mobile için sanırım resmi bir tencent emülatörü var ancak o bilgisayara bluestack gibi virüs/zarar vermez değil mi?

PUBG Lite için de bir emülatör var mı emin değilim

sapphirr sapphirr (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    PUBG Mobile Lite diyorsan bir fikrim yok, PUBG Lite ayrı bir oyun.
    Aynı odaya girip oynayabilirsin ama karşınıza bilgisayardan emülatörle oynayan adamlar gelecektir.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • hocam genelde bilgisayara resmi olmayan trojen içerebilecek programlar indirmem. Bu tencent emulatör veya bluestack güvenli midir sapphirr 3 yıl önce
    • Güvenilir, tencent emulator zaten PUBG Mobile'ın resmi emülator'ü. @sapphirr hydra 3 yıl önce
    • @hydra hocam 2 tane site var hangisi resmi anlayamadım sapphirr 3 yıl önce
    • https://syzs.qq.com/tk/ sapphirr 3 yıl önce
    • https://gameloop.fun/game/fps/pubg-mobile-for-pc/index.html?utm_source=webtekno sapphirr 3 yıl önce