PUBG virüsü nedir? PUBG virüsü nasıl silinir?

Merhaba,

Bilgisayarımda PUBG virüsü diye bir virüs var. PUBG virüsü nedir? Nasıl silinir?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    PUBG virüsü nedir?

    PUBG virüsü, MalwareHunterTeam tarafından tespit edilen piyasada yeni çıkan bir virüstür.

    PUBG virüsü nasıl silinir?

    PUBG virüsü, bilgisayarınızdaki tüm dosyaları şifreliyor. Aslında virüsü silmek hiç de zor değil. Virüsü silmek için yapmanız gereken tek şey 1 saat boyunca PlayerUnknown's Battlegrounds  (PUBG) oynamak. PUBG Steam'de şuan 70 TL. Eğer dosyalarınızı kurtarmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey şuanlık bu.

    toprak34 toprak34 (2026)