pvz garden warfare oynayabilmek için nasıl bir ekran kartına ihtiyacım var?

64 bit windows 7 kullanıyorum. pvz garden warfare oyunu için istenen sistem gereksinimlerine sahip olmak istiyorum. ekran kartı seçiminde yardım istiyorum.

- Platform: Windows 7/8 64bit
- İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 3.0 GHz
- Hafıza: 4GB RAM
- Ekran Kartı: NVIDIA 8800GT ve AMD/ATI Radeon HD 5750
- DirectX 10 yada fazlası

sistem gereksinimleri bunlar. şimdi bnm pc ram 3gb, ve ekran kartım yok. sizce 64 bitlik pcye uygun ekran kartını nasıl seçebilirim? yukarıda istenen ekran kartını nette bulamadım. aynı özelliklerde farklı modeller uyumlu olur mu? teşekkür ederim.

siuahinci61 siuahinci61 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba;

    Anakart Modeli Nedir acaba ?

    vatanturk vatanturk (1)
    7 yıl önce cevaplandı

      ıntel core 2 quad cpu q6600

      siuahinci61 siuahinci61 (1)