pykw dosya uzantısı ile şifrelenen fidye virüsünün çözümü var mı?

sizden ricam bunun çözümü konusunda beni bilgilendirmeniz. çünkü çocuğumun doğumundan bu yana bütün resim ve vidyoları şu an ulaşılamaz oldu. şimdiden teşekkür ederim. iyi çalışmlar dilerim.
vidyolar bu şekilde gömrünüyor (1).mp4.pykw
reimler ise bu şekilde 3572.jpg.pykw

tegin tegin (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    pykw uzantısı Stop (Djvu) adı verilen bir fidye yazılımına ait uzantı. Maalesef çok yeni bir uzantı. Bunun da anlamı henüz bilinen bir çözümü yok.

    Yapabileceğiniz her şeyi, deneyebileceklerinizi burada anlattım:

    Bilgisayara Stop (DJVU) fidye virüsü bulaştığında yapılması gerekenler

    Burada anlatılanları deneyebilirsiniz.  Bir çözüm bulunduğunda uzmanim.net üzerinden paylaşacağım.

    alattin alattin (16984)