Python 3.6.1 ücretlimi?

Merhaba;

Python dilinde kodlamaya başlamaya karar verdim. Python 3.6.1 programı ücretlimi?

toprak34 toprak34 (2026)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    Öncelikle şunu belirtmeliyim ki python hiç kullanmadım fakat yüzeysel araştırma yaptığım zaman herhangi bir ücret talep edilmediğini öğrendim. Diğer yandan ise c#, java vs.. kadar karmaşık olmadığı kanısına vardım. Tabii ki bu benim düşüncem. Yani bahsettiğim programlama dillerine nazaran biraz daha sadece ve anlaşılır olduğu söynebilir. Demem o ki python programlama dilleri başlangıç seviyesinde ki birine göre diğer programlama dillerinden daha kolay. Kendi web sitesinden indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

    notify notify (538)
    7 yıl önce cevaplandı

      Ücretsiz.

      http://www.istihza.com

      Python öğrenmek için güzel bir kaynak, sitede Fırat Özgülün yazdığı bir e kitap bulunuyor onu indirip öğrenmeye başlayabilirsin.

      mutecessis mutecessis (216)