QPed tabletimin şifresini unuttum, açamıyorum, sorununu nasıl çözerim?

Tabletimin markası QPed, tabletimin şifresini unuttum, açamıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim?

prenses67 prenses67 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle tabletimiz kapalı durumda iken usb bağlantı kablolarını takalım. -Ardından açma tuşuna 3 kere kısa kısa basın bu basışlarınız 1saniye olmalı.Ardından 2 KERE uzun 2-3 saniye arasında basınız Data format ekranı gelecektir.
    ------FACTORY RESET İÇİN GEREKLİ İŞLEMLER ------
    Seçenekler arası geçmek için açma tuşuna basarak yapacağız.
    Seçeneği seçmek için ise o seçenekte iken açma tuşuna 3saniye basılı tutmamız olacaktır.
    Seçenek olduktan sonra hemen elinizi çekin yoksa diğer seçenekleride seçebilir.
    Şimdi menüde gezinmeyi anlattıgımıza göre Factory resete geçebiliriz.
    ----------------------------------------

    ­----------------------------------------­---------
    - İlk çıkan menüde :Wipe Data/Factory Reset menüsü üzerine gelin ve 3saniye basılı tutarak o seçeneği seçin.
    - Seçtikden sonra Yes -- Delete All User e giderek oradada 3saniye basılı tutun.
    - Ardından en altta sarı yazıların geçtiğini görürsünüz bu işlemde tabletiniz formatlanıyor demektir.
    - Ve bu işlemin bitiminde
    - Tekrar menüler gelir ve buradan reboot system now ne gelerek 3 saniye basılı tutun ve tabletiniz kendine restart
    atacaktır ve ilk alındıgı haliyle karşınıza gelecektir.Android yazısı normaline göre biraz geç gelebilir Sakıncası yoktur.

    olcyk olcyk (1)