WhatsApp Web açık olduğunu nasıl anlarız?

Bugün bir internet kafeden çıktı almam gerekti bende gittim ve orada QR kod okuttu çalışan adam sonra ben ona orda kalır mi diye sordum kalıcı olarak silindi dedi ama güvenemiyorum sonuçta whatsaptan özel konusmalarimiz da var sonuçta bana özel erişim sağlayabilirler mi?

hec2604 hec2604 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonunuzdan WhatsApp uygulamasını açın, sağ üstteki üç noktaya tıklayın ve WhatsApp Web bölümüne girin. Burada WhatsApp'ın açık olduğu bilgisayarlar görünür. Eğer internet kafe sahibi yalan söylüyorsa belli olur zaten. "Tüm bilgisayarlardan çık" seçeneğine tıklarsınız ve kalıcı olarak silinmiş olur her yerden.

    omercik omercik (9418)