QR kodu olmadan WhatsApp Web nasıl kullanılır?

QR kodu okutmadan WhatsApp Web'i kullanabilir miyim, kullanabilirsem nasıl kullanırım?

alivecan alivecan (337)
6 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    QR kodu olmadan WhatsApp web kullanamazsın. QR kodu güvenlik için vardır.  Whatsapp'ta kullanıcı adı ve parola ile giriş sistemi yok. Bu sebepten QR kodu tüm güvenlik imkanlarını olanaklı kılıyor.

    QR kodu gerçekten oturumu açannumara sana mı ait bunu teyit ediyor.

    QR kodu okuttuğunda WhatsApp web senin için bir oturum açıyor ve Whatsapp'i webten kullanabiliyorsun. Bu sebepten QR kodu bu işin olmazsa olmazı. Sonuç: QR kodu olmadan WhatsApp Web kullanamazsın.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

      WhatsApp Web denen uygulamanın mantığı budur zaten. Bir QR kod vasıtasıyla WhatsApp hesabını bir web ortamına senkronize etmek ve orada kullanmak. Aksi mümkün değildir.

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

        QR kodu kullanmadan Whatsapp Web uygulamasına giriş yapamazsınız...

        fikirbanka fikirbanka (16)
        6 yıl önce cevaplandı

          Selam ben Samet Karabacak. Evet QR Code olmadan Whatsapp'a PC'nden girebilirsin. Bunu yapabilmek için BlueStacks isimli emülatörü bilgisayarına kurman lazım. BlueStacks dılşında emülatörler var fakat türkçe dil desteği olan bir emülatör bu. Uygulama sana sanal bir Android ekranı sunuyor. Buradan Play Store'a girip Whatsapp isimli uygulamayı indirip kuruyorsun. Orada numaranı girip onaylaman gerekiyor. Eğer telefonun ekranında görüntü yoksa, ve ya kameran çalışmadığı için bu soruyu sorduysan oradan "Beni Ara" seçeneğini seçebilirsin. Beni ara seçeneği akıllı telefon gerektirmez. Size telefonda tek tek söylenen numaraları onaylama kutusuna yazıp whatsappınızı kullanabiliyorsunuz.
          İyi Forumlar :)

          sametkarabacak sametkarabacak (1)