Qumpara uygulaması nedir? Qumpara ne işe yarar?

Qumpara uygulaması nedir, ne işe yarar?

Qumpara uygulaması nereden indirilir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Qumpara uygulaması nedir?

    Qumpara, Nobium Bilgi Teknolojileri'nin geliştirdiği, alışveriş yaptıkça çeşitli ödüller kazanabileceğiniz bir mobil uygulamadır. Qumpara uygulamasının çok basit bir mantığı var. Uygulamada yer alan indirimlerden birini seçiyorsunuz. Orada sizden bazı şeyleri yapmanızı istiyor, istenenleri yapıp bunu Qumpara'ya fotoğrafını çekip gönderiyorsunuz. Ardından hediyeniz size veriliyor.

    Ayrıca Qumpara, yaptığınız her alışverişten size para kazandırıyor. Bu paraları isterseniz ödüle çevirebilir, isterseniz de nakit olarak alabilirsiniz.

    Qumpara nereden indirilir?

    Qumpara'yı iPhone'a Apple Store'dan, Android'e de Google Play'den indirebilirsiniz.

    Qumpara uygulamasını Apple Store'dan indirmek için buraya tıklayın.

    Qumpara uygulamasını Google Play Store'dan indirmek için buraya tıklayın.

    Qumpara nasıl kullanılır?

    Örneğin burada bana 20 Ekim - 19 Kasım 2018 tarihleri arasında herhangi bir Koçtaş mağazasından tek seferde 100 TL ve üzeri OSRAM markalı bir lamba/armatür satın alıp fişini Qumpara'ya gönderirsem, 2 adet Cinemaximum bileti kazanabileceğimi söylemiş.

    qumpara nedir

    Bu şekilde Qumpara uygulaması insanlara farklı hediyeler veriyor.

    Alışveriş yaptıktan sonra fişin fotoğrafını Qumpara'ya göndermelisiniz. Uygulamanın ortasındaki kamera simgesine tıklayıp fişi tam alacak şekilde fotoğrafı çekip gönderebilirsiniz.

    qumpara fiş gönderme

    omercik omercik (9418)