R10 davetiye kodu alma sorunu

merhaba r10 davetiye talebinde bulunmaya çalışıyorum ama gönder butonuna bastığımda bu e posta hesabına davetiye talebi gönderilmemektedir hatası ile karşılaşıyorum bu sorunu çözebilirmiyim  yada neden böyle diyor anlayamadım e postam iletisim@*************.com

umuttt umuttt (207)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    R10.net sitesine kayıt olmak için davetiye koduna ihtiyacın var. Çalışan halde olan bir siten olmalı ve geçmişteki web tecrübelerini de içeren detaylı bir açıklamayı https://uyelik.r10.net/davetiye/ sitesindeki formu doldurarak göndermelisin. Eğer sorun yaşıyorsan bu r10.net sitesiyle alakalıdır. Bizim yapabileceğimiz herhangi bir şey yok.

    R10.net kayıt sorunu yaşıyorsan detay@r10.net adresine mail atarak site yetkilileriyle iletişime geçebilirsin.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • teşekkür ederim bende https://uyelik.r10.net/davetiye/ adresinden göndermeye çalışıyorum sitem ve e posta hesabım da hiç bir sıkıntım yok r10 a e posta attım bakalım ne zamana dönerler umuttt 5 yıl önce
    • ne kadar ilgisiz bir site bunlar ya adamlara 3 farklı e posta hesabından yazdım cevap veren yok daha 1 haftadır ayrıca sorunum bir türlü düzelmiyor r10 çok şımarmış kalsın onlarla mı uğraşıcağım ya umuttt 5 yıl önce
    • Maillerine bakmıyorlar heralde :) @umuttt omercik 5 yıl önce

    o domain başkası üzerinde ise veya bir şekilde banlanmış olabilir.

    jiyuh jiyuh (1)