Radeon Software kısmi olarak yüklendi Hata 1603

İyi günler.Amd radeon r7 200 series ekran kartı kullanıyorum önceden güncelleme geldiğinde sorunsuz güncelleniyordu fakat şimdi sürekli olarak hata 1603 alıyorum ddu ile kaldırıp tekrar kurmak zorunda kalıyorum neden kaynaklanıyor olabilir?

-https://i.hizliresim.com/gr41y3.png

xyolive xyolive (11)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sürücü güncellendiği zaman aslında eski sürücünün üzerine kurulmuş oluyor. Eski sürücü yazılımı dosyalarının üzerine yazılmaya çalışırken bazen böyle hatalar çıkması çok normal. DDU ile kaldırma yöntemine ek olarak sürücüyü güncellerken "özel" seçeneğini seçip "temiz kurulum" diye bir seçenek varsa onu seçebilirsin. Böylelikle sürücü otomatikmen eski sürücüyü kaldırır ve yeniden kendini yükler.

    omercik omercik (9418)