RAM kullanılabilir alanı az gösteriyor.

selam abiler. 2GB RAM kullaniyorum. windows7 64bit. Eskiden kullanila bilir alan 1.75 gösteriyordu artyk 1.29 gösteriyor. bilgisayar bom boş yeni format attim boş olmasina rağmen böyle.

benmerakettimde benmerakettimde (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yeni format attıysan Windows güncellemelerini yükle.  Daha sonra gereksiz servisleri kapatmayı dene:

    Windows 7 temiz önyükleme nasıl yapılır? bunu bir dene bakalım ne fark edecek

    hakan hakan (15409)
    2 yıl önce cevaplandı

    • selam aleykum abi. verdiğin linki denedim. ama hala ayni. başka 2GBlik RAM taktim oda ayni gösteriyor. Bios'tan bakinca 2048 MB gösteriyor. bilgisayar özelliklerinden bakinca 2GB (1.30 kullanilabilir alan) gösteriyor. benmerakettimde 2 yıl önce
    • @benmerakettimde Paylaşımlı ekran kartı vs vardır o kullanıyordur RAMi hakan 2 yıl önce