Ram kullanımı Normalmi

Merhabalar Ben yeni bilgisayar aldım

https://urun.n11.com/masaustu-bilgisayar/intel-kaby-lake-i5-7500-islemcili-1050-ti-li-slim-oyun-canavari-P107744702

Bilgisayar bu

Bilgisayar güzel oynanıyor ama bazen mouse takılma sorunu oluyor takılma derken oyun donmuyor klavye çalışıyor kasmıyor sadece fare takılıyor ve

Görev yöneticisini açtııgm zaman BELLEK KUllanımına baktım

Kullanılan Bellek : 2.2

Kullanılabilir : 5.8

bU normalmi tüm cevaplarınızı bekliyorum :)

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Her şey normal, merak etme. Mouse problemi için başka bir mouse ile denersin, herhalde düzelecektir.

    Yeni aldığın PC'yi güzel günlerde kullan. İyi oyunlar :)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Aldığın bilgisayarın sistem özellikleri güzel. Değerler söylediğin gibiyse gayet normal.. Takılma problemi sadece mousetaysa sıkıntı mouseda olabilir.

      omercik omercik (9418)