ram nasıl güncellenir

ram nasıl güncellenir aygıt yöneticisinden oluyomu başka yerdenmi güncelleyince biraz daha hızlanırmı.

anonim15432 anonim15432 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ram güncellemesi diye bir kavram yok. Yani donanım olarak RAM sürücü gerektirmez. Bu sebepten ram driver güncelemesi diye bir şey yok.

    Dolaylı yoldan BIOS güncellemesi, eğer gerekiyorsa yapılabilir,  Çok nadirde olsa BIOS güncellemelerinde RAM ile ilgili hata giderme, güncelleme gelebiliyor.

    Amacınız hızsa en iyi yöntem yükseltmedir. Yani yeni, daha yüksek kapasiteli bir RAM almak ve takmak.

    alattin alattin (16999)