Ram olmasina rağmen arka plandaki uygulamalarin surekli kapanma sorunu

Casper via e3 telefona sahibim ve 2gb ram var. Arka planda 3-4 uygulama  calistiginda 800 mb ram bos olmasina ragmen uygulamalar kapaniyor. Telefonu 4 gun once aldim ve antivirus tarzinda diger uygulamalari etkileyecek bir uygulama yuklemedim. Ayrica sorunu arastirdim ve pil optimizasyonu, gelistirici secenekleri gibi ayarlardan cozumu saglayamadim. Ram locker uygulamasi da ise yaramadi. İlgilenenlere tesekkur ederim simdiden

kullanici60132 kullanici60132 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Casper via e3 ile ilgili bir sürü şikayet var. Senin sorununa gelecek olursak internette baya araştırdım tüm siteleri fakat hiç bir çözüm bulamadım maalesef. Casper telefonalar iyi değil fakat bu fiyata daha iyi telefon var o da Xiaomi Redmi 8

    Bu sorunun çözülmesini beklemekden başka çaren yok yani her ay gelen güvenlik güncellemeleri ile bu sorunu çöze bilir Casper. Kısacası güvenlik güncellemelerini beklemen gerekiyor.

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Telefonu aldim artik. Ayrica bu sorun baska cihazlarda da var. İnternette gordugum kadariyla android 9 kullananlarda karsilasilan bir sorun. Android tarafindan cozulebilecek bir sorun gibi duruyor. kullanici60132 4 yıl önce
    • O zaman eski sürümüne geri döndürmen gerekiyor veya güvenlik güncellemeleri ile düzeltilmesini beklemen gerekiyor. @kullanici60132 darkcrak 4 yıl önce
    • Sizin dediginiz gibiyse bu telefona sahip olan herkesin ayni sorunu yasiyor olmasi lazim. Ancak internette bu telefonla ilgili olan sikayetlerde bu konuyu gormedim. Eski surumden kastiniz android sürümü heralde. Telefon 2019 haziran cikisli zaten. Yazilimi guncel ve eski sürüm leri kullanmamis. kullanici60132 4 yıl önce
    • Bilmiyorum fakat benim gördüğüm şikayetlerde bu sorun ile ilgili bir sorunları varmış. Ayrıca senin sorunun yazılımsal :/ @kullanici60132 darkcrak 4 yıl önce