RAM slotları nasıl arttırılır? Arttırılma imkanı var mı?

Merhaba;

Bende 1 tane RAM slotu var. Yakında 8 GB RAM'de tarih olacak gibi gözüküyor. (Yani pek kullanılmayacak) RAM slotları nasıl arttırılır? Arttırılma imkanı var mı?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Üçlü priz mantığı burada sökmez, yapamassın. Her anakartın desteklediği RAM miktarı bellidir ve ona göre slot entegrasyonu yapılmıştır.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Selam

      Hiç Bir Anakartın SLOT'u Arttırılamaz Sadece Değiştirilebilir.

      nvidiagtx nvidiagtx (690)