RAM yuvasi arttirmak

Selam aleykum. ben diz üstü bilgisayar kullaniyorum. Ikinci RAM takmak için kapaği açtim. RAM takili olduģu yerde ikinci RAM takmak için yuvayi göremedim. Takili olan RAMin önünde tam RAM boyunda bir boş alan var. ama yuvasi yok. Yuva yi  takmak için yer de var. ben buna kullanmadiğim bilgisayarin RAM yuvasini taka  ilirmiyim.

kullanici53158 kullanici53158 (3)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    RAM takabileceğin slot yoksa o boş alana bir şey takamazsın.

    Slot dediğim şey şu:

    ram slotu

    Sarı lacivert gibi görünen alanlar slot. Böyle bir slot yoksa boş alana bir şey takamazsın.

    murat murat (12492)
    2 yıl önce cevaplandı

    • slot taktira bilirmiyim peki. slot takmak icin yer var. kullanici53158 2 yıl önce