Ramim kac mhz ddr kac olduğunu nasıl anlarım?

    Toplam 3 Cevap

    Raminiz m471b1g73db0-yk0 kodu ile araştırıldığında;

    Samsung Marka DDR3 formatında 8 GB boyutunda 1600 MHZ frekansında çalıştığı anlaşılabiliyor.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      @ismailsarp 'ın da dediği gibi ram ın üzerindeki modeli google de arattığın zaman zaten sana o RAM'ın aynısını gösteriyor Google

      darkcrak darkcrak (5158)
      3 yıl önce cevaplandı

        ilk resimde etikette en başta 8GB yazıyor

        muvel muvel (332)
        3 yıl önce cevaplandı

        • Konu 3 yıllık 🤣🤣🤣, darkcrak hortlatmış çözülmüş konuyu. hydra 3 yıl önce