Ramimde Sorun olup olmadığını nasıl anlarım ?

- Ram'imde sorun olup olmadığını nasıl anlarım ?

- Nasıl çözerim ?

infinity infinity (402)
5 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

- Ram'imde sorun olup olmadığını nasıl anlarım ?

Birçok Ram test programı var ancak Raminizde bir sorun olduğunu Gözlemlerimizlede yapabiliriz mesela FPS Düşüklüğü, bir çok Oyuncunun en çok sık karşılaştığı şey oyunlarda FPS Düşüklüğü tabi her FPS düştüğünde RAM'de sorun var diyemeyiz Ancak Oyunda Takılmalar/Kilitlenmeler çok oluyorsa sorun RAM veya HDD'de olabilir. Bir başka anlama yolu ise Açılamayan programlar/oyunlar; Mesela Günlük oynadığınız oyunları açmaya çalıştığınızda açılmadığını farkettiniz  bu tek  bir uygulamada/oyunda değil ise neredeyse tümm uygulamalarda ise sorun  RAM'de olabilir

-Nasıl çözerim ?

Malesef RAM'de sorun varsa arızalanmışsa ev'de yapabileceğiniz hiçbir şey yok demektir garantisi varsa garantiye garantisi yoksa, çöpe...

infinity infinity (402)
5 yıl önce cevaplandı

  • @infinity kendi yorumunun altına yorum yazmışsın çözüm paylaş'dan yapsaydın ya darkcrak 5 yıl önce
  • Eskiden böyle işliyordu :) orayı unutmuşum @darkcrak infinity 5 yıl önce