Ransomware Nedir? Ransomware Hakkında Bilgiler.

Bu Gönderide Ransomware türlerinden bahsedeceğim

cristianoronaldo cristianoronaldo (171)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    -1

    1.Backdoor

    polisten gelmiş gibi görünürler bu hesaba para yatırın bilgisayarınız kullanıma açılacaktır diyor

    Sakın Para yatırmayın . Bilgisayarı formatlamayın ve para çekmeyin

    2.Windows Web Security

    Bilgisayarın yönetimine müdahale eden yönetimi devre dışı bırakan virüstür

    Örnek Resim:

    Nasıl Temizleriz

    Bilgisayarımızı güvenli modda açıp spyhunter ile taratmalıyız

    www.enigmasoftware.com/products/spyhunter/

    Linki bu

    YAZIMIZ BU KADARDI

    cristianoronaldo cristianoronaldo (171)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Ransomware , için yetersiz ve eksik bilgilendirme içeriyor. Lütfen gerçekten bilgi sahibi olmadığınız konularda paylaşım yapmayın. Bir konuda paylaşım yapmak istiyorsanız o konuda bilgi sahibi değilseniz önceden araştırın ve gerçekten bilgi sahibi olduğunuzda paylaşım yapın. Aksi takdir de bu tür paylaşımlarımız uyarı yapılmadan silinecektir. hakan 9 yıl önce
    • BEN BU KADAR BİLİYORDUM FAZLA BİLMİYORUM cristianoronaldo 9 yıl önce
    • cristianoronaldo kardeşim, iyi niyetinden şüphem yok. emeğine sağlık. Binlerce kişiye ulaşıyor bu çözümler bu sebepten şüpde duyduğumuz veya eksik olan hiç bir bilgiyi paylaşmamaya gayret ediyoruz. Sen de ilerleyen zamanlarda çok daha iyi olacaksın bu konuda bundan şüphem yok. hakan 9 yıl önce

    Ransomware nedir? burada detaylı olarak anlattım.

    alattin alattin (16999)