rar dosyasının şifresini çözemiyorum

çok eskiden şifre koyduğum bir rar dosyam var şifresini hatırlamıyorum bir kaç program denedim şifreyi bulamadı, bir program veya online servis tavsiye eder misiniz.

leone1907 leone1907 (18)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

      rar şifresi karmaşıksa kırma işlemi zorlaşacaktır. Burada anlatmıştım faydası olacaktır: Rar şifresi kırma: Rar şifresi nasıl kırılır?

      Rar şifresi kırmanın basit, kolay bir yolu yok. rar şifresi 1234 gibi basitse, rar parolası kırmak basittir fakat rar parolası 123^+*4fFrf()= gibi karmaşık bir parolaysa o zaman kırmak zor, hatta imkansız olabilir.

      alattin alattin (16984)