RAT virüslerinden nasıl korunuruz?

Merhaba;

RAT virüslerinden nasıl korunabilirim?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Diğer virüslerden korunduğun gibi olabilirmi acaba?! :))

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @temmuz Ben RAT virüsünü diğer virüslerden farklı sanıyordum da :) toprak34 6 yıl önce
    • Rat Nedir ? Cevap : bilgisayara uzaktan erişim sağlıyıp , admin yetkisine ulaşan programlara verilen genel isimdir .Legal ve İllegal olmak üzere 2 ye ayrılır. sizin izniniz olmadan yapılan her erişim, illegal olarak nitelendirilir... Soru : Rat lar , nerden bulaşır , nasıl yayılırlar : Cevap : ratlar genelde , internet ortamından , indirmiş olduğumuz , müzik , film , torrent yada mail , yolu ile ve en önemlisi ; hack program ve araçları üzerine bindlenmiş ve fud olarak , siz farkında olmadan , indireceğiniz dosya ile bilgisayarınıza girer... (alıntı) @toprak34 temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz Teşekkürler :) toprak34 6 yıl önce
    • :)@toprak34 temmuz 6 yıl önce