Realtek HD Audio Yöneticisi Ayarları Nasıl Olmalıdır?

Hoparlör Yapılandırması: Stereo seçili.

Gürültü Dengeleme ve Ekolayzer kapalı.

Varsayılan Biçim ise: 24 bit, 48000(Stüdyo Kalitesi) seçili.

Genel olarak böyle, orada daha çok ince ayar varda yazamadım. Kısaca kaliteli ve dolgun ses için bu ayarlar ve diğer ince ayarlar nasıl olmalıdır?

vulu vulu (9)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Oraları pek karıştırmanı tavsiye etmem.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Neden? vulu 6 yıl önce

    Hoparlör kısmındaki stereo yu elleme onu dört kanallı yaparsan yine ses gelir fakat 4 kanal yani 4 hoparlörden gelir fakat sende 4 kanallı yoksa bunun gereği yok hatta 4 tane hoparlörün varsa bile bunun bir gereği yok

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Tamam, diğerleri? vulu 6 yıl önce