Bilgisayara format attıktan sonra ses gelmiyor

realtek hd ses sorunu format attım yeni den yükledim yine ses gelmedi  agılıyor ama ses yok

nuri92 nuri92 (32)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Realtek High Definition Audio Codecs Software sürücüsünü buradan indirebilirsin:

    1. Realtek High Definition Audio Codecs Software sürücüsünü indirmek için buraya tıkla
    2. Açılan sayfada aşağı doğru in.  Şunları göreceksin:
      64bits Vista, Windows7, Windows8, Windows8.1, Windows10 Driver only (Executable file)
      32bits Vista, Windows7, Windows8, Windows8.1, Windows10 Driver only (Executable file)
      Bunlardan senin işletim sistemin 32 bit mi 64 bit mi hangisiyse ona uygun olanı seç.
    3. Sol tarafta Download sekmesindeki Realtek download simgesini tıkla.
    4. Açılan sayfada I accept to the above. seçeneğini işaretle.
    5. Daha sonra altta yazan bölüme Email adresini yaz.
    6. Download this file seçeneğini seç.
    7. İndirme linki email adresine gönderilecek. Tıkla
    8. Daha sonra linkteki açılan sayfada Captcha yazan bölüme ekranda gördüğün sayı ve harfleri gir.
    9. Go butonuna bas.
    10. İndirme başlayacak.

    Sonra kurulumu yap.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @alattin buna bi video iyi olur. baya meşakatliymiş. murat 5 yıl önce
    • katılıyorum nuri92 5 yıl önce
    • @nuri92 @murat çekmek için konu ariyordum. Çektim, birazdan yükleyeceğim. alattin 5 yıl önce
    • harika bekliyoruz o zaman nuri92 5 yıl önce

    Realtek ses sürücüsü realtek sitesinden nasıl indirilir: https://www.youtube.com/watch?v=kZQRGupdI3s

    Buradaki adımları uygulayıp sonucu bize bildirirsin.

    alattin alattin (16984)
    5 yıl önce cevaplandı

    • umarım ses sorunu çözerim dediğin gibi nuri92 5 yıl önce