Realtek High Definition Audio nasıl güncellenir?

Merhaba, Realtek'in bir sitesi vardı, oradan çok rahat güncelleme yapardım. Fakat o site değişmiş ve Çince olmuş. Ben ses sürücüsünü, yani Realtek High Definition Audio'ı nasıl güncellerim?

Windows Update bulmuyor.

Edit: Windows 10 64 Bit kullanıyorum.

Realtek sitesi için tıklayınız!

dumevale dumevale (8)
5 yıl önce sordu

  • Böyle özenli soru soran birilerini görmek güzel. Hoş geldin, umarım daimi olursun. murat 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Burada @alattin bir video çekmişti bu konuda. uzmanim.net youtube kanalında bulabilirsin.

Realtek sürücü yükleme nasıl yapılır - video

murat murat (12492)
5 yıl önce cevaplandı

Aslında çince değil sadece otomatik olarak web sitesi kendini çince olarak açıyor bu link'e tıklayarak ingilizce diline gide bilirsin

darkcrak darkcrak (5168)