reCAPTCHA V1 shutdown hatası

Bir sitede reCAPTCHA doğrulaması yapmaya çalışırken reCAPTCHA V1 shutdown hatası alıyorum, nasıl çözülür?

"reCAPTCHA V1 shutdown direct site owners to g.co/recaptcha/upgrade" hatası çözümü nedir?

malgibiolan malgibiolan (307)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu sorunla site yetkililerinin ilgilenmesi gerekli. recaptcha anahtarlarıyla site bağlantı kuramıyor anladığım kadarıyla.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho yetkiliye nasıl ulaşılırım ? malgibiolan 5 yıl önce
    • Sitenin altında iletişim bilgisi olabilir, oraya "rechaptcha çalışmıyor" diye mail gönderebilirsin. @malgibiolan omercik 5 yıl önce

    Site eski sürüm recapthca kullanıyor. Bu sebepten kullanamıyorsun.

    Site sahibinin sorunu düzeltmesi gerekiyor.

    murat murat (12492)