.reco fidye virüsü online key çözüm bulundu mu?

Daha öncede yazdım çözümü yoktu ama bir gelişme varmı bilgisayarıma .reco uzantılı fidye virüsü bulaştı online key ile şifrelenmiş düğün fotolarım videolarım herşey gitti beklemedeyim :(

ozcan05 ozcan05 (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Maalesef henüz bir çözüm yolu yok. Online key ile şifrelenen dosyaları çözmek imkansız. Ancak saldırganların sunucuları ele geçirilecek öyle çözüm bulunur. Yine de belli olmaz. Sonuçta yazılım dünyası.

    hakan hakan (15394)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Peki hakan bey beklemelimiyiz yoksa geçmişimize bi çizik mi çekelim ozcan05 4 yıl önce
    • @ozcan05 dosyaları saklayın derim. hakan 4 yıl önce
    • Peki saklayalım inşallah en kısa sürede çözüm bulunur ii çalışmalar ozcan05 4 yıl önce