" .reco " Fidye virüsü şifre nasıl çözülür?

Yaklaşık 1 sene önce reco fidye virüsü bulaştı bilgisqyarıma ile bununla ilgili bir gelişme var mı? Online key ile şifrelenmişti bütün dosyalarımı bekletiyorum düğün videolarım bile gitti. Çözümü var mı?

ozcan05 ozcan05 (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Online Key için bir çözüm yolu bulunamadı.  .Reco uzantısı hale çözülebilir değil.

    murat murat (12492)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Peki murat bey beklemeye devam etmelimiyiz yoksa umudumuzu kesmelimiyiz :( ozcan05 3 yıl önce
    • @ozcan05 hiç belli olmuyor. Bir anda bir çözüm ya da online keyler yayınlanabiliyor. murat 3 yıl önce
    • İnş en kısa zamanda çözümü çıkar teşekkürler iyi çalışmalar ozcan05 3 yıl önce