Recovery alanı oluşturma

Merhabalar başlıktanda anlaşıldığı gibi recovery alanı oluşturmak istiyorum ancak bunu cd, dvd değilde hdd'nin bir alanına yüklemek ve başlangıçta bir tuşla recovery alanına yönlendirmek istiyorum ama herhangi bir fikrim yok yapılabilir mi ? yapılmaz mı ? fikirleriniz nedir çok mu birşey istiyorum :)

Şimdiden teşekkürler.

ogzkzu ogzkzu (286)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Flash bellekten veya CD'den bootable Acronis True image ile PC'yi açtıktan sonra Acronis True image arabiriminde önce Tools and Utilities kısmına ve buradan Protection Tools kısmındaki Acronis Secure Zone düğmesine tıkla. Daha sonra tercihlerine göre yönergeyi takip et.

    temmuz temmuz (12505)