recovery atmanın zararları

pc ye neredeyse 2 haftada recover atıyorum çok kasmaya başladı recover atınca anca düzelio bi zararı var mı dır başka bir yol var mı recoveryla ancadüzelio nedeni ne olabilri

hcy043 hcy043 (7)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hayır hiç bir zararı yok. Fakat bunu iki haftada bir yapıyorsanız başka bir sorun vardır.

    Bilgisayarınızda donanımsal bir sorun olabilir. Ayrıca Recovery yapmak yerine formatlayarak yeniden kurulum yapmayı deneyebilirsiniz.

    hakan hakan (15394)