recovery dvd si oluşturmak

öncelikle merhaba

hp palvion g6 dizüstü bilgisayrı var. yaklaşık 1 sene oldu alalı. sisteminiz için kurtarma ortamı seti oluşturum diye ikaz vermişti 6 öncesinde ve 4 dvd istiyordu. ben 3 tanesini oluşturdum ama 4. dvd yioluşturmamıştım işimden dolayı. şimdi 4. dvd yi oluştursam sıkıntı olur mu. ozaman b yana bir sürü program sildim kalrdım. şimdi de format attım 4. dvd yi oluşturmak istiyorum. formatta falan sıkıntı olur mu abiler.

charchur7 charchur7 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    4. DVD'yi şimdi oluşturmak sıkıntı çıkaracaktır.

    Pek çok program yüklemesi ve kaldırması yapmışsınız. Kurtarma DVD'lerinin bütünlüğü bozulmuş.  Yeinden kurtarma DVD seti oluşturmanızda fayda var.

    murat murat (12492)