Recuva silinen dosyalar

Merhaba Recuva ile silinen bazı dosyaları geri getirebilme imkanımız var. Merak ettiğim şey ise örneğin ben virüslü bir dosya sildim bu dosyayı geri sisteme yükler mi acaba ? Yani böyle bir sorun oluşur mu? Teşekkürler.

mumim mumim (19)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    Program kendisi hiç bir dosyayı siz geri yüklemediğiniz takdirde geri yüklemez.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    1 yıl önce cevaplandı

      Recuva ile virüslü dosya da geri gelebilir.

      Mesela sen oyun.exe diye bir dosyayı sildin ve bu dosya virüslüydü. Recuva ile silinen dosyaları geri getirdiğinde bu dosyanın da geri gelme ihtimali var. Fakat Recuva içerisinde hangi dosyaların, türlerine göre geri getirileceğini seçebiliyorsun. Mesela sadece silinen resimler geri gelsin diyebiliyorsun.

      hakan hakan (15424)
      1 yıl önce cevaplandı

      • geri gelse ama açmasam yine bulaşır mı ? mumim 1 yıl önce