red alert 2 yuri paketi

merhabalar red alert 2 yuri paketinde oyunu win 8 de çalıştırdım ekran boyutunu da red alert 2 de 1920 1000 ayarladım ve oyun sorunsuz çalışıyor pencere modu olarak ayarladım bu ayarları pencere modunda 1920 1000 olarak çalışıyor. ama yuri de aynı ayarları yaptım çalışıyor sıkıntı yok fakat oyun pencere modu olarak çok küçük bi ekranda çalışıyor.sorunum bu küçük ekranda açılmasını 1920 1000 boyutunda olarak değiştirememek. pencere modunda açmamın sebebi oyuna alt tab yapınca çöküyor onu engellemek ve gayet de sıkıntı olmadan alt tab yapabiliyorum pencere modunda. sorunu tam anlatamadıysam skype yada başka bi şekilde ayrıntılı anlatabilirim. yardımcı olabilir misiniz

shiraikoocha shiraikoocha (17)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    sorunu çözdüm aynı sorun olursa ini dosyasından ayar yapılıarak düzeltebilirsiniz .

    shiraikoocha shiraikoocha (17)