Redmi 4x markası depolama ve kasma sorunu

Redmi 4x cihazımda dosya yöneticisini açıyorum ve karsima 25 gb den 24 ü kaldiğini soyluyor ama dosya boyutlarının hepsine baktığım zaman 10 gb den az bile nasıl olabiliyor bu hatta ZArchiver minecraft fln indirdim 1 gb bos yer ola ola indirmedi 30 dkk bekledim yine inmedi kesinlikle çakma değil ama 4yıldır çalışıyor bu arada bu guncelledikden sonra oldu mu olmadı mı diye bilmiyorum onda sorun bile olabilir mi

adils adils (136)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Format Factory yap eğer önemli bilgiler vs yoksa.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Unuttuğum 3 gmail şifresi bide kontaktlarım var adils 3 yıl önce