Redmi 9t sıfırlama sonrası fotoğraflar nasıl geri getirilir?

Iyi akşamlar redmi 9t de kullaniyordum sebeke sorunu vardi takasa vermek zorunda kaldım redmiden cekilen resimler hep gitti email de duruyordu alan kişi nasıl sifırlama yaptıysa resimler gitti redmiden cekilen resimler gitti nasıl getirebilirim benim icin onemli

sevcan93 sevcan93 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Fotoğrafları Google Fotoğraflara yedeklemediyseniz fotoğrafları geri getiremezsiniz.

    https://www.google.com/intl/tr/photos/about/ Google Fotoğraflara buradan Gmail adresiniz ile giriş yapın. Fotoğraflar burada görünüyor mu kontrol edin.  Eğer görünüyorda Gmail hesabınızı telefona Ayarlar Hesaplar bölümünden ekleyin.

    murat murat (12492)
    1 yıl önce cevaplandı

      selamun aleykum dostum mi clud var redmi otomaitk clud yapar redmide bulut depolama var orda mi drav var onun içinde eğer mi hesabın varsa ama hatta internetten bile görürsün

      andromobil andromobil (74)