Redmi 9t ye güncelleme gelmiyor yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaşlar selamün aleyküm bende redmi 9t 128 gb var ama güncelleme gelmiyor en son cihaz arızalandı garantiye verdim onlarda yazılım atmış önceki sürüm oda 12.0.17 bunun gibi bir şey di en sonki güncelleme gelirmi bilmiyorum android ise 10 yardımcı olursanız sevinirim nasıl yükseltebilirim rootlu iş olmasın bide çünkü cihaz garantili

redmi redmi (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Resmi Xaomi forum sayfasında bu konuya ait bir cevap mevcut. Bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Buraya tıklayın.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)